Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Fiica mea este necasatorita dar locuieste cu mine in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Fiica mea este necasatorita dar locuieste cu mine in casa .Pot ...

Fiica mea este necasatorita dar locuieste cu mine in casa .Pot beneficia de subventie la caldura? Pensia este de 1024lei
si fiica nu are venituri?
Are ,dar eu sunt proprietarul casei
venitul dvs il adunati cu al fiicei si il impartiti la 2, ala e venitul pe membru de familie, vedeti daca va incadrati pt ajutor