avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 164 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Fiica mea este necasatorita dar locuieste cu mine in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Fiica mea este necasatorita dar locuieste cu mine in casa .Pot ...

Fiica mea este necasatorita dar locuieste cu mine in casa .Pot beneficia de subventie la caldura? Pensia este de 1024lei
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 16:57, 10 Noiembrie 2021
si fiica nu are venituri?
Are ,dar eu sunt proprietarul casei
venitul dvs il adunati cu al fiicei si il impartiti la 2, ala e venitul pe membru de familie, vedeti daca va incadrati pt ajutor

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai pot solicita ajutor pentru incalzire? annaon annaon Chiar daca este f.tarziu as dori sa stiu daca mama mea ar fi putut beneficia de ajutor de incalzire....mama locuieste in casa unde proprietar sunt eu.are o ... (vezi toată discuția)
Ajutor caldura elena dima elena dima Va rog sa ma lamuriti daca am sau nu dreptul la ajutor de caldura in situatia urmatoare: familia mea este formata din mine si fiica mea, studenta la zi in ... (vezi toată discuția)
Este discriminare? scarlet scarlet asociatia de proprietari are dreptul sa-mi conditioneze acordarea ajutorului pentru incalzire de trecerea la intretinere a fiicelor mele? mentionez ca sunt ... (vezi toată discuția)