Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... De la care agentie AJOFM se obtine repartitia
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

De la care agentie AJOFM se obtine repartitia

Sediul societatii este in sectorul 3. Am depus deja situatia locurilor de munca la AJOFN Sector 3. Acum dorim sa angajam iar viitorul salariat are domiciliul in sectorul 1. Cererea pentru obtinerea repartitiei se ia de la sectorul 3 unde avem sediul sau de la sectorul 1, unde viitorul salariat are domiciliul? Multumesc.
FD
Se ia de la AJOFM sect.1 repartitia ...
Multumesc!