Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratii vanzare combustibil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratii vanzare combustibil

Buna ziua,
este prima luna cand vom refactura consum combustibil unei firme din grupul nostru de firme , si nu as vrea sa scap sa depun vreo declaratie .
Precizez ca avem autorizatie de comercializare combustibil an gros , fara depozitare .
Noi primim factura la sf. de luna de la firma X cu consumul inregistrat (dar se intelge ca s-au alimentat si masini care apartin celeilalte firme din grup).

CE DECLARATII SI CE TERMENE DE DEPUNERE AU ???
VA MULTUMESC FRUMOS !

lacramiu a scris:

Buna ziua,
este prima luna cand vom refactura consum combustibil unei firme din grupul nostru de firme , si nu as vrea sa scap sa depun vreo declaratie .
Precizez ca avem autorizatie de comercializare combustibil an gros , fara depozitare .
Noi primim factura la sf. de luna de la firma X cu consumul inregistrat (dar se intelge ca s-au alimentat si masini care apartin celeilalte firme din grup).

CE DECLARATII SI CE TERMENE DE DEPUNERE AU ???
VA MULTUMESC FRUMOS !