Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Societate declarata in faliment
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Societate declarata in faliment

Buna ziua.
Ma intereseaza daca o societate pe care am administrat-o, avand sentinta cu declararea falimentului, mai trebuie sa pastreze rolele martor de la casele de marcat.
As fi recunoscator daca mi-ati raspunde
Timp de 10 ani trebuie pastrate toate documentele contabile.
Va multumesc!