avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 185 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... linie de credit M . Kogalniceanu
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

linie de credit M . Kogalniceanu

Buna, as dori sa intreb ce va fi in cazul in care am beneficiat de linie de credit si intretimp firma mea a intrat in insolventa. Voi fi nevoit sa rambursez total chiar inainte de scadenta sau depinde de banca .
Cel mai recent răspuns: Adrian Stoica , Practician in insolventa 06:50, 2 Martie 2012
banca se va inscrie la masa credala cu intreg creditul

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Garantul fidejusor si insolventa florindbro florindbro Poate sa ma ajute cineva in urmatoarea problema: am contractat o linie de credit la o banca pentru firma la care sunt administrator si am garantat imprumutul ... (vezi toată discuția)
Insolventa sbpackard170 sbpackard170 Buna seara, As dori sa supun atentiei dumneavoastra urmatorul subiect: O societate la care sunt actionar a contractat un credit in suma de 100 000 lei de la ... (vezi toată discuția)
Cu ce creante ne putem inscrie la masa credala? cristina69 cristina69 Va rog daca sa imi raspundeti, cat mai urgent, daca la masa credala se poate inscrie cu facturi care au fost emise in luna mai dar sunt scadente doar in ... (vezi toată discuția)