Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... linie de credit M . Kogalniceanu
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

linie de credit M . Kogalniceanu

Buna, as dori sa intreb ce va fi in cazul in care am beneficiat de linie de credit si intretimp firma mea a intrat in insolventa. Voi fi nevoit sa rambursez total chiar inainte de scadenta sau depinde de banca .
banca se va inscrie la masa credala cu intreg creditul