Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Promovarea in grad profesional a functionarilor publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Promovarea in grad profesional a functionarilor publici

Anuntul concursului de promovare in grad profesional al functionarilor publici de executie se mai anunta in Monitorul Oficial pat. a III a si intr-un cotidian local/natinal sau doar se afiseaza anuntul la avizierul institutiei publice sau/si site-ul institutiei?
Nu, este un examen de care sunt interesati numai F.P. din institutie, se afiseaza doar pe avizierul institutiei
gordius, utilizator
multumesc mult pentru raspuns.