Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cont IBAN OPSNAJ pentru plata CASS ca PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cont IBAN OPSNAJ pentru plata CASS ca PFA

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu o informatie pe care nu am gasit-o nicaieri. Am inteles ca pentru plata CASS, ca PFA ai doua variante:
a) plata la ghiseu - insa presupune multe acte care sa dovedeasca plata CASS pe ultimii 5 ani;
b) plata online;

Nu am gasit nicaieri contul IBAN unde se poate face plata contributiei ca PFA. Daca cineva a platit asa, va rog sa postati aici detaliile.

Multumesc anticipat pentru informatii.
Alina M.
Pe site casa OPSNAJ este un telverde.Ati incercat sa sunati acolo?