avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 368 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cont IBAN OPSNAJ pentru plata CASS ca PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cont IBAN OPSNAJ pentru plata CASS ca PFA

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu o informatie pe care nu am gasit-o nicaieri. Am inteles ca pentru plata CASS, ca PFA ai doua variante:
a) plata la ghiseu - insa presupune multe acte care sa dovedeasca plata CASS pe ultimii 5 ani;
b) plata online;

Nu am gasit nicaieri contul IBAN unde se poate face plata contributiei ca PFA. Daca cineva a platit asa, va rog sa postati aici detaliile.

Multumesc anticipat pentru informatii.
Alina M.
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 08:33, 7 Martie 2012
Pe site casa OPSNAJ este un telverde.Ati incercat sa sunati acolo?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am un pfa din 2018 si vreau sa il inchid definitiv CazacuIulian CazacuIulian Buna ziua! Am un PFA din 2018 si vreau sa il inchid definitiv. Am cateva intrebari la dumneavoastra: 1. Am intrat in anul 2024, trebuie sa platesc automat ... (vezi toată discuția)
Formularul 604 se poate depune online? precious007 precious007 Buna ziua, Revin cu o intrebare, nu am reusit sa ma clarific dupa ultima mea postare. Formularul 604 se poate depune online? A reusit cineva sa depuna ... (vezi toată discuția)
Taxe pt. salariati icapopa2011@yahoo.com icapopa2011@yahoo.com Va rog sa-mi raspundeti: ca salariat, cum si unde ma pot interesa daca societatea este la zi cu plata taxelor si impozitelor pentru mine. Am sunat si la ANAF ... (vezi toată discuția)