Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... depunerere dosar pensie limita de varsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

depunerere dosar pensie limita de varsta

Buna ziua!

Va rog sa ma edificati in privinta "Carnetului de asigurat". Acest act este obligatoriu si in cazul in care pe perioada activitatii angajatul nu a beneficiat de el? Daca este obligatoriu acest act , de unde pot sa-l procur? Am pus aceste intrebari deoarece in activitatea instructiv-educativa( invatamant) nu am beneficiat de acest carnet.
Mii de multumiri!
Nu cred ca a vazut cineva cum arata acest"carnet de asigurat"Se primesc dosarele sifara acest document.