Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Pot da in judecata pentru ceva ce nu am primit?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Pot da in judecata pentru ceva ce nu am primit?

Am cumparat vps de la clausweb si scrie clar pe site, trafic necontorizat. La atingerea limitei de 1 TB vps-ul mi-a fost inchis automat.
Puteti formula actiune daca dovediti incheierea unui act juridic intre parti si nerespectarea obligatiilor asumate.
pai am factura.