avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 173 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Pot da in judecata pentru ceva ce nu am primit?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Pot da in judecata pentru ceva ce nu am primit?

Am cumparat vps de la clausweb si scrie clar pe site, trafic necontorizat. La atingerea limitei de 1 TB vps-ul mi-a fost inchis automat.
Cel mai recent răspuns: claudiu_petreanu , utilizator 13:47, 29 Martie 2012
Puteti formula actiune daca dovediti incheierea unui act juridic intre parti si nerespectarea obligatiilor asumate.
pai am factura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract v-c cu uzufruct dana mica dana mica Am facut un contract v-c cu uzufruct cu 2 batrani.Am platit 100 mil si am ricat o casa ,cum scrie si in act .Am construit casa fara autorizatie.In act scrie ca ... (vezi toată discuția)
Pana la urma, e nevoie de firma pentru a gazduii? TopKenzo TopKenzo Salutare, nu am gasit ABSOLUT nicaieri pe internet cineva care sa spuna clar daca estr nevoie de firma pentru a vinde servicii de gazduire si resell. Nu am ... (vezi toată discuția)
Posibile facturi false Reivian Reivian Buna seara, Cum se poate verifica daca o firma este sau nu activa? Am incheiat o intelegere comerciala cu o persoana care pretinde a reprezenta o anumita ... (vezi toată discuția)