Forum Discuţii juridice Executare silită urgent, cumparare apartament executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

urgent, cumparare apartament executare silita

Buna dimineata,
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.
Maine particip la o licitatie pentru cumpararea unui apartament, supus executarii silite prin intermediul unui executor.
La licitatie nu s-a mai inscris nimeni, in afara de mine.
Dupa ce castig licitatia, care sunt pasii prin care intru in posesia apartamentului?
In cat timp intru in posesia actelor apartamentului?
Cum se procedeaza dupa ce platesc?
In cat timp dupa asta ma pot muta in apartament de la data in care platesc la executor?
Multumesc!
Va rog, un raspuns!