Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... clinica de refacere psihica
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

clinica de refacere psihica

Buna ziua!
Doresc cateva informatii in legatura cu accesarea fondurilor europene pentru infiintarea unei clinici de sustinere si refacere psihica.
Ca si servicii oferite, m-am gandit la: psihodiagnoza, psihoterapie(copii, cuplu, adulti), evaluare psihologica si desigur, cazare pentru cine doreste acest lucru.
Astept precizari si informatii suplimentare.
Multumesc!
Ares-3, moderator
In principiu fondurile europene se pot acorda pentru modernizarea, dotarea unei clinici private existente, ca microintreprindere prin DMI 4.3 a programului POR.
Nu ati precizat unde doriti infiintarea acestei clinici?
Buna ziua!
Multumesc pentru raspuns.
M-ar interesa zona Tunari Ilfov.
Daca as avea un teren de 2000m si un proiect nu ar fi suficient?
Este mult spus o clinica...vorbesc de vreo 10 saloane, cateva cabinete, o cantina mica...ceva de genul.Desigur si angajatii...psihologi, bucatareasa, femeie de serviciu,contabil si poate ceva personal medical(1 medic si cateva asistente).
Va puteti adresa personal sau prin mail la ADR Bucuresti-Ilfov pentru detalii