Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ce pot face daca nu mi s-a platit concediul medical?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ce pot face daca nu mi s-a platit concediul medical?

ce pot face daca nu mi s-a platit concediul medical?mentionez ca firma este in proces de insolventa.
sunt in acel tabel insa la toti angajatii au calculat salariile pana la data de 16.02 intrarea in insolventa.dar diferenta de salarii din 16.02 pana in prezent cine mi-o plateste,tinand cont ca casa de asigurari le vireaza banii
Se poate apela la Fondul de garantare a creantelor salariale ...