Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... poprire salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

poprire salariu

Buna ziua,
Unui salariat i s-a dispus poprirea salariului, de catre executorul judecatoresc, in luna august 2011. In luna septembrie 2011 acesta a incetat raporturile de munca cu societatea. In luna aprilie 2012 este reangajat la aceeasi societate. In situatia aceasta angajatorul tine cont de poprirea infiintata in anul trecut si popreste salariul respectivului angajat sau asteapta o noua comunicare?
Multumesc!
Trebuie sa astepte o noua comunicare din partea executorului judecatoresc ....