avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Decizii instanta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Decizii instanta

As dorii sa stiu, daca este posibil sa vad pe un site anume , decizia data de instanta , intr-un anumit dosar . Stiu doar numarul de dosar si Tribunalul.Ma intereseaza decizia data in acest dosar. Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 11 Aprilie 2012
nutu_mutu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:26, 11 Aprilie 2012
Vedeti pe Portalul instanţelor de judecată
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se publica online deciziile tribunalelor? razvan_s razvan_s As dori sa stiu daca, si unde, se publica online deciziile tribunalelor. Mentionez ca fac parte intr-un proces de la Tribunalul Cluj Napoca. Nu am putut sa ma ... (vezi toată discuția)
Numar dosar tribunal maraiionescu maraiionescu Buna seara. Am si eu doua intrebari va rog. 1) M-am contrazis cu cineva ca pe site-ul Tribunalului nu apar toate dosarele,nu este actualizat la zi. Imi puteti ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa aflu o hotarire judecatoreasca? juheress juheress buna seara. exista vreo posibiltate de a afla informatii despre o hotarire judecatoreasca on-line? ar fi acest site: http://portal.just.ro/Index.aspx, dar nu ... (vezi toată discuția)