Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Se publica online deciziile tribunalelor?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Se publica online deciziile tribunalelor?

As dori sa stiu daca, si unde, se publica online deciziile tribunalelor. Mentionez ca fac parte intr-un proces de la Tribunalul Cluj Napoca. Nu am putut sa ma infatisez si nici nu am primit acasa scrisoarea cu o instintare a deciziei de la acea data. As vrea sa stiu ce decizie s-a luat, si daca pot sa vad online asta.
WWW.portal just.ro este portalul instantelor de judecata.
Va apare o harta a tarii, selectati judetul si instanta ( adica tribunal , judecatorie, curte de apel )
In partea dreapa sus va va aparea rubrica dosare , dati clic pe ea
In continuare : introduceti numarul dosarului si dati : clic pe cautare
Veti putea vedea ce hotarire s-a luat dar nu si motivarea
razvan_s a scris:

As dori sa stiu daca, si unde, se publica online deciziile tribunalelor. Mentionez ca fac parte intr-un proces de la Tribunalul Cluj Napoca. Nu am putut sa ma infatisez si nici nu am primit acasa scrisoarea cu o instintare a deciziei de la acea data. As vrea sa stiu ce decizie s-a luat, si daca pot sa vad online asta.

Incercati aici
[ link extern ]

sau

[ link extern ]