Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Baza calcul indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Baza calcul indemnizatie crestere copil

Buna ziua ,va rog sa imi spuneti daca salariul lunar brut este de 4026 lei, care este venitul net,venit care se lua in considerare la calculul indemnizatiei crestere copil nascut pana la data de 31.12.2010.
Va multumesc anticipat.
multumesc frumos!