avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 485 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Baza calcul indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Baza calcul indemnizatie crestere copil

Buna ziua ,va rog sa imi spuneti daca salariul lunar brut este de 4026 lei, care este venitul net,venit care se lua in considerare la calculul indemnizatiei crestere copil nascut pana la data de 31.12.2010.
Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: alexandra24 , utilizator 08:53, 21 Septembrie 2012
multumesc frumos!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Completare adeverinta / anexa 2 indice 1 la normele metodologice gina2010 gina2010 Buna ziua, la completarea adeverintei pentru salariatul tata care in urma aprobarii conducerii intra in concediul de crestere si ingrijire copil in varsta de ... (vezi toată discuția)
Calculul indemnizatiei de crestere a copilului cris200723 cris200723 Buna ziua. As dori sa stiu daca la calcularea indemnizatiei de crestere copil se iau in considerare si bonurile de masa. Si care este modul exact de calcul al ... (vezi toată discuția)
Calcul indemnizatie Verita Verita Buna ziua, imi spuneti va rog la calculul pentru indemnizatie se iau in calcul si bonurile de masa? Salarile adunate fara bonuri de masa pe ultimele 12 luni ... (vezi toată discuția)