Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... examen licenta DREPT
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

examen licenta DREPT

BUNA SEARA

am si eu o rugaminte la dv.am ales ca tema de licenta RECONSTITUIREA,lucrarea vreau sa o fac eu,dar nu stiu pur si simplu cum sa incep.trebuie sa contina 4 capitole si nu mai mult de 80 de pag.cum este mai bine sa procedez.?#-o
MULTUMESC DIN SUFLET
Achizitionati cat mai multa bibliografie apoi, cu siguranta, veti sti.
multumesc.am achizitionat aproape tot ceea ce tine de reconstituire.AUREL CIOPRAGA,LAZAR CARJAN,EMILIAN STANCU.....etc....dar......