Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Stampila pierduta
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Stampila pierduta

Buna ziua,

In situatia in care am pierdut stampila firmei ce am de facut ? Precizez ca la firma am 2 stampile, una la mine si alta la contabila> Stampilele sunt diferite ac dimensiune.
Mergeti si faceti o noua stampila daca va trebuie.
sa dati un anunt in ziar ca a-ti pierdut stampila respectiva si ca o declarati nula