Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... probleme cu un utilizator okazii.ro
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

probleme cu un utilizator okazii.ro

buna ziua!
am trimis si eu un colet cu plata la ramburs unei persoane cu lucrurile pe care le-a cerut. dupa 2 zile de al ridicarea coletului am primit un telefon de la el prin care ma ameninta ca daca nu le primesc inapoi se duce la politie si face plangere pentru inselaciune! ce ma sfatuiti sa fac in aceasta privinta? eu am trimis omului ce mi-a cerut si cred ca a stricat ceva de vrea sa le trimita inapoi.
Buna ziua!
In pagina de vanzare a produsului de pe Okazii.ro, vanzatorul poate mentiona daca accepta sau nu returul produsului.
In cazul in care ati mentionat lucrul acesta va trebui sa acceptati returul produsului.
Va recomandam sa contactati cumparatorul pentru a incerca sa rezolvati problema pe cale amiabila.
In viitor, va sfatuim sa utilizaţi Garantia Okazii care il protejeaza si pe vanzator. Mai multe detalii gasiti aici:[ link extern ] .
Pentru informatii, intrebari sau nelamuri legate de Okazii.ro, va rugam sa ne contactaţi la suport@okazii.ro sau la telefon 0374/652.944.

RamonaHromei, utilizator