Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general DEPUNEREA BILANTULUI
Discuție deschisă în Contabilitate în general

DEPUNEREA BILANTULUI

as avea nevoie de formularele care trebuie sa insoteasca depunerea bilantului .Unde le pot gasi ? care sunt acestea in situatia in care o societate are activitatea suspendata pe o perioada de 3 ani? Multumesc frumos .
La bilantul contabil in format pdf se atasaza o arhiva zip care contine scanarile acelorasi note explicative, precum si a raportului de gestiune al administratorului si a procesului verbal al adunarii generale a actionarilor/asociatilor referitor la aprobarea bilantului contabil, care se listau si se anexau acestuia in anii trecuti.