avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 520 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Intreprinderea de drumuri si poduri Ilfov
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Intreprinderea de drumuri si poduri Ilfov

Buna ziua!M-ar interesa sa stiu daca "Intreprinderea de drumuri si poduri Ilfov" mai este activa in prezent (am o informatie despre existenta ei din 1972),care este noua denumire si unde este localizata mai exact.
Ma intereseaza aceasta informatie in vederea reconstituirii unei carti de munca.
Va multumesc mult.
Cel mai recent răspuns: ThirteenWays , utilizator 12:41, 3 Iulie 2022
Incercati la
Directia Regionala de Drumuri si Poduri Bucuresti
Bulevardul Iuliu Maniu, nr. 401A, sector 6, Bucuresti

sau la

Directia Judeteana ILFOV a Arhivelor Nationale
Bucuresti, str. Leaota nr. 2A, sector 6
Buna ziua,

Am rugamintea sa imi spuneti daca ati aflat denumirea acestei institutii deoarece si eu la randul meu caut sa reconstitui o carte de munca. Nu am reusit sa gasesc nimic pe internet si cei de la Arhivele Nationale imi solicita denumirea exacta a companiei pentru a-mi oferi informatii.

Va multumesc.
Ultima modificare: Duminică, 3 Iulie 2022
ThirteenWays, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! ma puteti ajuta va rog cu informatii referitoare la ... Aneta I Aneta I Buna ziua! Ma puteti ajuta va rog cu informatii referitoare la firma care a preluat arhiva Trusutului de Constructii Montaj Ilfov (adresa pe Str Eroilor, ... (vezi toată discuția)
Ferma eas bucimeni exyy exyy Caut ferma eas bucimeni nr 6 castel negoiesti comuna soldanu judetul ilfov, daca stie cineva daca s-a schimbat denumirea am nevoie de un numar de telefon ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa-mi spuneti unde este arhiva cartilor de ... Apostol Eugen Apostol Eugen Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti unde este arhiva cartilor de munca a institutiei ICCE Baneasa. Multumesc (vezi toată discuția)