Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post \"Operator xerox\"
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post "Operator xerox"

Daca are cineva un model sau chiar o fisa de post pentru "operator xerox" i-as fi foarte recunoscator. Ma intereseaza in mod special atributiile postului. Va multumesc.
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Ma poate ajuta si pe mine cine cu un model fisa post munccitor necalificat in agricultura?
fisa post munccitor necalificat in agricultura
[ link extern ]
altundeva nu gasesc ca trebe sa ma inregistrez si sa platesc?
As avea o intrebare la muncitor angajat pe 2 ore trebuie fisa de post?si daca da trebuie sa specific ca lucreaza 2 ore?