Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Va rog daca poate cineva sa ma ajute cu niste modele de fise de post pentru: asistent manager, economist, gestionar, agent imobiliar, muncitor necalificat conf lg.40/2011.
Va multumesc anticipat!
asistent manager
[ link extern ]

economist
[ link extern ]

gestionar
[ link extern ] /

Modele de fise de post pot fi adaptate pentru angajatorul dvs si actualizate cu noile modificari aduse Codului Muncii.
Va multumesc!
Buna ziua, ma puteti ajuta cu o fisa a postului pentru muncitor necalificat la asamblarea si montarea pieselor?

Multumesc
iutka a scris:

Buna ziua, ma puteti ajuta cu o fisa a postului pentru muncitor necalificat la asamblarea si montarea pieselor?

Multumesc

Model gasiti aici
[ link extern ]

Multumesc frumos