Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... sechestru
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

sechestru

se poate institui sechestru asigurator asupra bunurilor unei SC intrate in insolventa?
Numai la cererea administratoirului judiciar desemnat in cauza .
nu se poate
art 36 din lege 85/2006