Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... un raspuns va rog!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

un raspuns va rog!

Am avut ieri termen la tribunal si urmatorul il am in luna ianuari!
Pe Siteul tribunalului scrie "Acorda termen pt a se reveni cu adresa catre parat"..ce inseamna asta?paratul sunt eu!
Va multumesc!
Nu v-ati prezentat la termen, nu?
ba da,am fost..martorii reclamantului nu au fost!
Atunci este o greseala, in loc de parat trebuia sa fie martorii reclamantului
cj83cia, utilizator
multumesc frumos!
Cu placere