Forum Discuţii juridice Executare silită sechestru- blocare conturi bancare
Discuție deschisă în Executare silită

sechestru- blocare conturi bancare

İn urma unei hotarari judecatoresti mi sa pus sechestru pe o suma de bani pe care eu nu o am. nu am proprietate nu am masina va rog spuneti-mi daca deschid un card de debit mi sa pot bloca bani de pe cont?
atata timp cat aveti cont bancar, oricand e posibil sa vi se descopere si sa se puna sechestru. De regula, cardul de debit este atasat unui cont bancar.