Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Publicare lege amnistie fiscala
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Publicare lege amnistie fiscala

Stiti cumva cand se va publica in monitorul oficial Legea privind amnistia fiscala pentru bugetari ?
A trecut deja 1 luna de cand a fost adoptata de parlament.
pe site-ul camerei deputatilor, scrie ca a fost trimisa presedintelui, spre promulgare, in data de 26.05.2012 :) o fi si baselu ocupat cu campania electorala...
Puteti da mai multe detalii, va rog. Am cautat dar nu am gasit numic pe site. Ma intereseaza subiectul. Multumesc.
cautati pe site-ul camerei deputatilor, la caseta electronica PLX 95/2012
multumesc. am gasit.... dar oare presedintele are vreo "intentie"?? glumesc. multumesc.
Pana acum intentia este clara .....Sa lungeasca boala!
Mi se pare ca termenul limita de a lua o decizie este 14 iunie...deci sa mai avem putintica rabdare!