avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 775 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Publicare lege amnistie fiscala
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Publicare lege amnistie fiscala

Stiti cumva cand se va publica in monitorul oficial Legea privind amnistia fiscala pentru bugetari ?
A trecut deja 1 luna de cand a fost adoptata de parlament.
Cel mai recent răspuns: camelia david , utilizator 08:41, 18 Iunie 2012
pe site-ul camerei deputatilor, scrie ca a fost trimisa presedintelui, spre promulgare, in data de 26.05.2012 :) o fi si baselu ocupat cu campania electorala...
Puteti da mai multe detalii, va rog. Am cautat dar nu am gasit numic pe site. Ma intereseaza subiectul. Multumesc.
cautati pe site-ul camerei deputatilor, la caseta electronica PLX 95/2012
multumesc. am gasit.... dar oare presedintele are vreo "intentie"?? glumesc. multumesc.
Pana acum intentia este clara .....Sa lungeasca boala!
Mi se pare ca termenul limita de a lua o decizie este 14 iunie...deci sa mai avem putintica rabdare!

Alte discuții în legătură

Salarizarea funcþionarilor publici în anul 2012 ContSters278216 ContSters278216 In conformitate cu Legea nr. 285/2010 art. 14 am beneficiat de cumularea stimulentelor in salarul brut pentru anul 2011 . Pentru anul 2012 mai beneficiez de ... (vezi toată discuția)
Returnare bani primiti ca sporuri in 2009 1019 1019 In anul 2009, ca angajat la primarie, muncitor calificat, am primit anumite sporuri pe care, actualul primar imi cere sa le returnez deoarece Curtea de Conturi ... (vezi toată discuția)
Tichete cadou -!!!!! mariana55_ro mariana55_ro VA ROG MULT MULT SA-MI DATI UN RASPUNS !!!!!!![ Buna ziua ! acum 4 ani am fost profesoara la o scoala ( abia terminasem facultatea ) : in anul 2009 am primit ... (vezi toată discuția)