Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta dosar viza SUA , viata de ITM ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta dosar viza SUA , viata de ITM ?

Buna ziua,

stiti cumva daca ITM-ul mai vizeaza adeverintele pentru salariati ? Cineva are nevoie de o adeverinta pentru completarea dosarului pt viza SUA, adeverinta pe care scrie ca se completeaza de angajator si se vizieaza de catre Inspectoratul de munca.

Multumesc
ITM-ul nu vizeaza astfel de adeverinte .. adeverintele de vechime se vizeaza de catre ITM numai penttu perioadele anterioare datei de 01.01.2011.