Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetare cu acordul partilor in zi nelucratoare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetare cu acordul partilor in zi nelucratoare

Buna dimineata,

Pot face cerere de incetare cu acordul partilor in zi nelucratoare? Adica cu 30.06.2012?
Da se poate solicita asa ceva ... Efectele acordului cu privire la încetarea contractului de munca se vor produce la data realizarii lui sau la data stabilita de parţi.