Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cercetare disciplinara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cercetare disciplinara

in cazul in care un angajat isi ia concediu de odihna inainte de implinirea termenului de 30 de zile pentru finalizarea cercetarii si emiterea deciziei, cum se procedeaza in privinta comunicarii acesteia, avand in vedere ca perioada de 30 de zile expira? Ce acte suplimentare se intocmesc in acest sens?
Am inteles...v-ati referit la posibilitatea ca angajatorul, bun din fire, sa ii mai lase angajatului concediat o perioada ca sa isi puna in ordine lucrurile ...
Va multumesc pentru sprijin =D>