Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen pentru pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen pentru pfa

Am facut un curs de cofetar si doresc sa deschid un PFA .
Voi face torturile si prajiturile la domiciliul clientului (pentru a nu avea nevoie de laborator) ceea ce inseamna prestare de servicii, dar nu stiu la ce cod CAEN ma incadrez .
Puteti folosi codul 1082 - fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei şi a produselor zaharoase si codul 1071 - fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie
Da, dar pentru asta iti trebuie si laborator de cofetarie?
Buna ziua cum a ți rezolvat problema ..câteva detalii va rog.

ionut4ionut a scris:

Am facut un curs de cofetar si doresc sa deschid un PFA .
Voi face torturile si prajiturile la domiciliul clientului (pentru a nu avea nevoie de laborator) ceea ce inseamna prestare de servicii, dar nu stiu la ce cod CAEN ma incadrez .