avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen pentru pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen pentru pfa

Am facut un curs de cofetar si doresc sa deschid un PFA .
Voi face torturile si prajiturile la domiciliul clientului (pentru a nu avea nevoie de laborator) ceea ce inseamna prestare de servicii, dar nu stiu la ce cod CAEN ma incadrez .
Cel mai recent răspuns: joinutu , utilizator 12:09, 13 Noiembrie 2022
Puteti folosi codul 1082 - fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei şi a produselor zaharoase si codul 1071 - fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie
Da, dar pentru asta iti trebuie si laborator de cofetarie?
Buna ziua cum a ți rezolvat problema ..câteva detalii va rog.


ionut4ionut a scris:

Am facut un curs de cofetar si doresc sa deschid un PFA .
Voi face torturile si prajiturile la domiciliul clientului (pentru a nu avea nevoie de laborator) ceea ce inseamna prestare de servicii, dar nu stiu la ce cod CAEN ma incadrez .


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare cod caen laborator sau cafenea? MituMarius07 MituMarius07 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea speta: Doresc sa deschid o cafenea unei voi vinde produse de patiserie/cofetarie servirii unei cefele. ... (vezi toată discuția)
Coduri caen laborator cofetarie carmina28 carmina28 Buna seara, Doresc sa aflu ce coduri CAEN pot folosi pentru un laborator de cofetarie, facand exceptie de: - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor ... (vezi toată discuția)
Cafenea-patiserie LariLara LariLara Buna ziua, Planuiesc infiintarea unui local unde voi servi cafea si ceai in diverse variatii, precum si produse de patiserie/cofetarie - care vor fi din ... (vezi toată discuția)