Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Mail-uri primite in spam
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Mail-uri primite in spam

De dua zile primesc mail-urile de la avocat net in spam,de ce se intampla asa? eu nu le-am redirectionat.
Daca acele email-uri sunt importante pt dvs, inregistrati adresa de contact avocat.net in adress book, asa le veti primi in inbox. :D