Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... stiai ca avocatnet are si o pagina de facebook?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

stiai ca avocatnet are si o pagina de facebook?

Stiu.

Cum poate fi evitat acest mesaj de intampinare de pe site-ul avocatnet?

multumesc
La 20 iulie, eram intampinat cu acest mesaj numai la prima accesare a website-ului avocatnet.ro.

In prezent, respectivul mesaj apare de mai multe ori.

Sincer, nu am inteles motivul acestei publicitati care, in opinia mea, a devenit cam agresiva.
Oricum "Acest site foloseste cookies" si, in consecinta, era suficienta o singura aparitie a mesajului.

Va multumesc.

eliasav, utilizator