avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... regulamentul rutier
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

regulamentul rutier

salut! testul psihologic trebuie la dosar pentru examenul de redobandire permisul fiind anulat .va multumesc
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 14:23, 1 August 2012
sisupoe a scris:

salut! testul psihologic trebuie la dosar pentru examenul de redobandire permisul fiind anulat .va multumesc


este o constatare sau o intrebare?

rapsunsul la constatare este afirmativ!:)

din toata procedura privind redobandirea permisului de conducere in urma anularii numai scoala nu se mai face.

www.avocatnet.ro/content/art...

[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Redobandire permis auto - scoala de soferi refacuta (obligatoriu sau nu?) ady_best03 ady_best03 Buna ziua. In urma cu aproape 3 ani mi-a fost anulat permisul (cat. BCE) pentru conducere sub influenta bauturior alcoolice. Dupa ce mi s-a intocmit un dosar ... (vezi toată discuția)
Permis de conducere attila81 attila81 Buna ziua Cum pot recupera permisul de conducere dupa ce expira 1 an cu suspendare? trebuie sa fac scoala din nou? Nu am ... (vezi toată discuția)
Acte necesare redobandire permis anulat tudor_tudor tudor_tudor Buna ziua! Peste cateva zile imi expira termenul de 1 an si 10 zile de la condamnare si pot sustine din nou examenul pentru permis. Va rog sa ma lamuriti in ... (vezi toată discuția)