Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... regulamentul rutier
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

regulamentul rutier

salut! testul psihologic trebuie la dosar pentru examenul de redobandire permisul fiind anulat .va multumesc
sisupoe a scris:

salut! testul psihologic trebuie la dosar pentru examenul de redobandire permisul fiind anulat .va multumesc

este o constatare sau o intrebare?

rapsunsul la constatare este afirmativ!:)

din toata procedura privind redobandirea permisului de conducere in urma anularii numai scoala nu se mai face.

www.avocatnet.ro/content/art...

[ link extern ] /