Forum Suport Tehnic Seminariile Avocatnet.ro Pot participa la Conferinta ''Noul Cod de procedura ...
Discuție deschisă în Seminariile Avocatnet.ro

Pot participa la Conferinta ''Noul Cod de procedura civila - intelegere si aplicare''?

Buna ziua,
Am si eu o intrebare legata de aceasta conferinta:
momentan eu nu lucrez in domeniu dar am terminat facultatea si as dori sa particip pentru aprofundarea cunostintelor pentru viitorul meu in domeniu, dar nu stiu daca este posibil, in sensul ca nu stiu daca se adreseaza numai specialistilor sau pot participa si alti oameni intersati.
Se poate sa ma inscriu si eu sau nu?
Va multumesc.
EnacheRadu, utilizator