Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Plata pensie la stat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Plata pensie la stat

As dori sa platesc in Dej jud Cluj contributia lunara la pensie pentru sora mea care este plecata din tara si are contract de asigurari sociale in Oradea jud.Bihor. Se poate face plata la Administratia financiara Dej?

Va multumesc!
Daca aveti contul in care trebuie sa depuneti banii la Oradea o puteti face direct din contul bancar al dvs. sau la Adm.financiara din Dej.
Multumesc frumos! La multi ani tuturor Mariilor!
Mie mi s-a spus, e drep inainte de 1 iulie 2012, ca numai la Oradea pot plati.
Nu mi s-a parut logic.
Deci se poate face plata si online din cont fara sa umbli pe drumuri?
Multumesc!