avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 441 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Taxa salubritate sector 3
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Taxa salubritate sector 3

Are cineva idee,pentru sectorul 3 cum se procedeaza cu plata taxei de salubritate incepand cu luna august ? Primaria a anuntat ca asociatiile de proprietari nu mai platesc aceasta taxa in perioada august-noiembrie 2012
Cel mai recent răspuns: ContSters241232 , utilizator 13:07, 12 Septembrie 2012
Fals, am votat, au castigat si noi ramane cum s-a stabilit....am pierdut!
Mergeti la ROSAL, se emite factura, achitati si gata.
Noi am platit deja, nici macar reducere nu au facut, ce sa vorbim de scutire.#-o

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inscrierea privilegiului imobiliar Adriantot Adriantot Acum vreo doua saptamani spuneam intr-o alta discutie ca am planificat inscrierea privilegiului imobiliar pentru un apartament cu restante. Nu mai facusem ... (vezi toată discuția)
Legea nr.175/2010 nu se poate aplica???? ContSters195602 ContSters195602 Buna ziua Am si eu o problema privind legea 175/2010 in sens ca desi am facut dosaru si am respectat toate prevedelile legii am fost anuntat acum 3 zile de la ... (vezi toată discuția)
Probleme cu un antecontract vanzare - cumparare pauladyana pauladyana Buna ziua, In noiembrie 2012 am incheiat un antecontract pentru un apartament cu 2 camere, semifinisat, situat la mansarda unui bloc, fara acte finale, adica ... (vezi toată discuția)