Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Taxa salubritate sector 3
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Taxa salubritate sector 3

Are cineva idee,pentru sectorul 3 cum se procedeaza cu plata taxei de salubritate incepand cu luna august ? Primaria a anuntat ca asociatiile de proprietari nu mai platesc aceasta taxa in perioada august-noiembrie 2012
Fals, am votat, au castigat si noi ramane cum s-a stabilit....am pierdut!
Mergeti la ROSAL, se emite factura, achitati si gata.
Noi am platit deja, nici macar reducere nu au facut, ce sa vorbim de scutire.#-o