avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu medical 2012
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu medical 2012

Am 3 luni spitalizare si in continuare concediu medical pentru recuperare ( dar tot initial) . Va rog sa-mi spuneti daca in baza de calcul a concediului medical actual ( fiind iarasi initial) intra si cele 3 luni de spitalizare, astfel ca va fi 75% din 75%?


Alte discuții în legătură

Concediu medical 75% din 75% anaia anaia Am fost spitalizat 3 luni apoi am primit concediu medical tot initial desi nu am zile lucrate sau alt concediu intre spitalizare si acum recuperare . Va rog ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu medical iulian1989 iulian1989 Am primit 2 concedii medicale luna acesta pentru un angajat care a avut concediul medical si luna trecuta primul concediu medical cod indemnizatie 01 de pe ... (vezi toată discuția)
Calcul baza concediu medical sfarghiuelena sfarghiuelena Buna seara. Va rog sa-mi spuneti cum se calculeaza baza pt. un concediu medical initial (luna mai) daca in luna aprilie a mai existat un concediu medical ... (vezi toată discuția)