Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Tarif serviciu contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Tarif serviciu contabilitate

Buna ziua,

Sunt interesat sa stiu cat ar trebui sa coste serviciul de contabilitate asigurat unei firme de comert, platitoare de TVA si impozit pe profit, cu:
- 7 angajati
- aprox 200facturi / luna
- aprox 20 facturi de intrare cu nir / luna
- efectueaza importuri din Asia, aprox 6 / an

* efectuarea balantei lunare si a bilantului
* situatia incasarilor si a clientilor restanti, cat si situatia platii furnizorilor
* mentionez ca sunt interesat de seriviciu cat mai complet si de calitate

Daca mai sunt necesare si alte informatii pentru stabilirea tarifului ca rog sa ma intrebati.

Multumesc,
Bogdan
Pentru servicii complete, care cuprind: servicii salarizare - resurse umane, financiar - contabilitate, inclusiv partea de gestiune, declaratii, balanta si bilant, raportari catre asociatii firmei tariful poate fi intre 200 - 250 euro/ luna, poate chiar 300 euro/ luna
Alte variabile ce ar mai trebui luate in calcul: numarul de inregistrari de pe facturi, numarul, tipul si frecventa rapoartelor si situatiilor solicitate.
Daca trimiteti o adresa de e-mail sau un nr. de telefon va pot transmite o oferta de servicii financiar - contabile complete.
O zi buna
Am uitat sa mentionez ca firma este din Bucuresti.
Adresa mea de email este: nitubogdan111@yahoo.com
ContSters261004, utilizator