Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Examen admitere barou Bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Examen admitere barou Bucuresti

Va rog,unde se afiseaza lista cu repartizarea candidatilor la examenul de admitere in barou?Cand se afiseaza?Unde se va da examenul?Multumesc
Din cate stiu eu se da la Univ. Titu Maiorescu, este la Timpuri Noi cum iesi de la metrou mergi in fata pe soseaua din dreapta si e ultima cladire. Lista anul trecut s-a afisat cu o zi sau 2 inaintea examenului. Succes!