Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... suspendare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

suspendare CIM

daca am suspendat CIM al unui angajat cu art.54 , mai trebuie sa-l trec in D112 si stat salarii?
Parerile sunt impartite, dar eu am ales sa nu trec persoanele cu C.I.M. suspendat nici in statul de plata si, implicit, nici in D112.
Chiar daca are c.i.m. suspendat, salariatul se va trece in statul de plata ...