Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita srl
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita srl

buna ziua
am primit de la finante o hartie prin care mi se comunica citez: "sa puneti la dispozitia organelor de executare urmatoarele documente...necesare pentru continuarea masurilor de executare silita".
mentionez ca am un srl suspendat pana in martie 2013 care are la buget o datorie de 2000 de lei la care i s-au suspendat penalitatile si nu are activitate de multi ani. nu are nimic in patrimoniu.nici macar capitalul social nu-l mai are.
ce se poate face? ce urmeaza din acest moment? la ce ma pot astepta?

multumesc pentru raspuns!
nu pot face nimic...doar va trimit niste scrisorele....se fac ca muncesc.....atat timp cat nu aveti nimic pe firma....va numiti INSOLVABIL......