Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... text regulament
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

text regulament

Poate cineva sa ma ajute cu Regulamentul CE 1277/2005. Are legatura cu aplicarea a doua ale regulemente si priveste precursorii drogurilor. Multumesc
Vezi www.anagov.ro/upl/ro/precursori/pdf/603materialul4.pdf
REGULAMENTUL (CE) nr. 1277/2005 AL COMISIEI din 27 iulie 2005 de stabilire a normelor de punere în aplicare a Regulamentului (CE) nr. 273/2004 al Parlamentului European şi al Consiliului privind precursorii drogurilor şi a Regulamentului (CE) nr. 111/2005 al Consiliului de stabilire a normelor de monitorizare a comerţului între Comunitate şi ţările terţe cu precursori ai drogurilor il puteti gasi aici
[ link extern ]