Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant de lichidare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant de lichidare

Buna ziua, bilantul de lichidare se depune su la administratia financiara sau doar la ONRC?

Va multumesc!
Si la ONRC, dar si la Administratia financiara.
va multumesc.
imi puteti spune care formular il completez? S1004? sunt la cea de-a doua eatapa, radierea.
Sigur ca da, situatia financiara in forma prescurtata, formular S1004.