Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor

Ma puteti ajuta cu un cod cor pentru o persoana ce a fost transferata de la Departamentul Contabilitate la Departamentul Auxiliare pe pozitia de coordonator activitati achizitii????

Multumesc!
Buna seara,

Eu unul nu am gasit in COR functia de coordonator activitati achizitii.

Puteti incerca una din urmatoarele functii:
132448 Manager achizitii
333101 Agent contractari si achizitii (broker marfuri)
333102 Receptioner contractari-achizitii
214946 Expert achizitii publice
121906 Sef birou/serviciu administrativ
132443 Sef birou aprovizionare-desfacere

Cu stima,
Ionita Florin
Daca va coordona activitatea de achizitii, atunci se poate folosi codul COR 132448 Manager achizitii