avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor

Ma puteti ajuta cu un cod cor pentru o persoana ce a fost transferata de la Departamentul Contabilitate la Departamentul Auxiliare pe pozitia de coordonator activitati achizitii????

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:21, 23 Octombrie 2012
Buna seara,

Eu unul nu am gasit in COR functia de coordonator activitati achizitii.

Puteti incerca una din urmatoarele functii:
132448 Manager achizitii
333101 Agent contractari si achizitii (broker marfuri)
333102 Receptioner contractari-achizitii
214946 Expert achizitii publice
121906 Sef birou/serviciu administrativ
132443 Sef birou aprovizionare-desfacere

Cu stima,
Ionita Florin
Daca va coordona activitatea de achizitii, atunci se poate folosi codul COR 132448 Manager achizitii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod cor pentru pozitie de conducere cu studii medii laurafrincu laurafrincu Buna ziua. Am nevoie de ajutor, va rog. Lucrez la o firma privata de aprope 2 ani, si in acest timp am promovat la o functie de conducere, respectiv Serial ... (vezi toată discuția)
Incadrare cor Loredana_84 Loredana_84 Buna ziua, Doresc promovarea unor angajari intr-o functie superioara din operator introducere, validare si prelucrare date. Atributiile acestora vor fi de ... (vezi toată discuția)
Director abator xalagun xalagun m-am angajat de curand ca sef al unui abator dar de la personal mi-au spus ca nu exista cod cor pentru funtia de \"director abator\". Pe ce functie ar trebui ... (vezi toată discuția)