avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general decizie alocare numere de facturi
Discuție deschisă în Contabilitate în general

decizie alocare numere de facturi

va rog sa ma ajutati cu un model de decizie pt.alocare serii / numere de facturi.
Cel mai recent răspuns: cristian_conea , utilizator 20:56, 28 Octombrie 2012
Contactati-ma pe mail si va pot ajuta.
Pentru ca nu am sters postarea Dvs. ce poate fi considerata "reclama in forum" ;).

Va rog stimate coleg sa postati documentul respectiv la "Documente utile", poate sunt si alti utilizatori care au nevoie de acesta.

www.avocatnet.ro/content/for...




Ultima modificare: Vineri, 26 Octombrie 2012
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Multumesc pentru ingaduinta. N-am vrut nici-o reclama dar m-am temut sa nu incalc regulamentul. Cat priveste postarea pe "documente utile" as face-o dar nu stiu cum!
Click aici :
www.avocatnet.ro/content/con...

1. Denumiti documentul
2. Alegeti categoria in care in care il incadrati - de exemplu "Formulare utile"
3. Adaugati documentul, prin incarcarea fisierului din calculatorul Dvs.

:)
am gasit model, insa am o intrebare: aceasta decizie se da anual sau e suficienta una la inceputul activitatii de ex cu seria XXX si numere de la 1 la 999, iar la momentul cand se ajunge la factura cu nr.999 sa se emita o alta decizie.

Alte discuții în legătură

Decizie numerotare facturi ana & maria ana & maria doamnele de la audit imi cer o decizie tip de numerotare facturi . daca are cineva un model va rog ajutati un biet ... (vezi toată discuția)
Noul cod caen 2008 - structura si note explicative Ares-3 Ares-3 [b]CAEN [/b]reprezinta acronimul utilizat pentru a desemna clasificarea activitatilor economice din România (Clasificarea Activitatilor Economice ... (vezi toată discuția)
Fise de post dobreg dobreg AS DORI SI EU FISE DE POST CU OBIECTIVE DE PERFORMANTA SI CRITERII DE EVALUARE PENTRU: LACATUS MECANIC,LACATUS CONSTR.METALICE SI NAVALE,MUNCITOR NECALIFICAT ... (vezi toată discuția)