Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... pedeapsa pentru furt in elvetia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

pedeapsa pentru furt in elvetia

am un frate care a fost prins pentru furt nu stiu exact daca calificat sau nu pentru k nu stiu prea multe deoarece nu am putu lua legatura cu nimeni care sa imi explice..cand am sunat acolo mi au spus ca il vor tine 3 luni si ca nu a voie decat sa ai trimit scrisori.va rog da-ti-mi un sfat ce as putea sa fac sa il ajut!!!!
Sunati la numărul de telefon 00-41-31-352 35 21, este numarul de telefon al consulatului Romaniei la Berna, ei vor putea sa ii acorde fratelui dvs. asistenta consulara si ulterior sa va furnizeze mai multe informatii.