avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani Mihail si Gavril!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani Mihail si Gavril!

Un azur permanent in suflet si in gand!

La multi ani
Mihai, Gabriela, ... :vishenka:
Mihaela, Gabriel, ... :vishenka:
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 20:41, 8 Noiembrie 2012
Si din parte mea un sincer LA MULTI ANI , tuturor celor care poarta acest nume.

:vishenka: :vishenka: :vishenka:


@eraz =D>
La Multi Ani,tuturor care poarta numele Mihai si Gavril(gabriel,gabriela)
:love::luck::vishenka::vishenka:
La multi ani mami Gabrielle Monique! Sa fi sanatoasa, fericita si sa te bucuri de toti copii tai!

La multi ani pentru Gabriel, Gabriela, Mihai, Mihaela de pe acest site si nu numai!

Petrecere frumoasa!
La Multi Ani,tuturor celor care poarta numele Mihail si Gavril!

[ link extern ]
[ link extern ]

La Mulți Ani tuturor Mihai și Gavril, Mihaela și Gabriela!

Tot ce vă doriți!:vishenka:

Alte discuții în legătură

Urari de sfantul andrei :)  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite! Cele mai frumoase flori, cele mai ... (vezi toată discuția)
La multi ani, ares_3!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Un zambet sa-ti cada pe pleoape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape...un vis frumos ca al unei povesti... asa sa fie viata pe care o traiesti, Manuela! Fie ... (vezi toată discuția)
La multi ani gabrielle! ContSters250994 ContSters250994 Maine e ziua ta ! Zi frumoasa ca tine! Ti am trimis ghiocei Ca sa ti murmure ei Cat de mult te iubesc! :love1: La multi ani Mami! Am vrut sa fiu ... (vezi toată discuția)