Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani Mihail si Gavril!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani Mihail si Gavril!

Un azur permanent in suflet si in gand!

La multi ani
Mihai, Gabriela, ... :vishenka:
Mihaela, Gabriel, ... :vishenka:
Si din parte mea un sincer LA MULTI ANI , tuturor celor care poarta acest nume.

:vishenka: :vishenka: :vishenka:

@eraz =D>
La Multi Ani,tuturor care poarta numele Mihai si Gavril(gabriel,gabriela)
:love::luck::vishenka::vishenka:
La multi ani mami Gabrielle Monique! Sa fi sanatoasa, fericita si sa te bucuri de toti copii tai!

La multi ani pentru Gabriel, Gabriela, Mihai, Mihaela de pe acest site si nu numai!

Petrecere frumoasa!
La Multi Ani,tuturor celor care poarta numele Mihail si Gavril!

[ link extern ]

La Mulți Ani tuturor Mihai și Gavril, Mihaela și Gabriela!

Tot ce vă doriți!:vishenka: