Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Art 646 din vechiul cod civil ce corespondent are in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Art 646 din vechiul cod civil ce corespondent are in noul cod civil

As dori sa stiu daca art 646 din vechiul cod civil se regaseste in noul cod civil, care articol ii este echivalent in noul cod civil
Daca nu ma insel este art. 634 in noul cod civil