Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Taxa auto
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Taxa auto

Buna ziua, as dori sa achizitionez un autovehicul dupa 1 ianuarie 2013 din strainatate si am inteles ca dupa acea data urmeaza sa sa mareasca taxa de inmatriculare, sau ca taxa de inmatriculare va inlocui taxa de poluare, sper sa nu gresesc in exprimare. Eu voiam sa intreb daca dupa acea data se va mai putea recupera acea taxa, adica daca se mai poate da in judecata pentru recuperarea ei. Multumesc, astept un raspuns daca se poate! O zi buna!
Niciun raspuns din noimebrie pana acum...?